» » » Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik
Rejestracja
Popularne ebooki
Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
Torrent
catshare
allegro
Freedisc.pl
Chomikuj.pl
0

Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik ebook

Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik

Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik

Opis:

Czy ludzie, którzy stali się dla siebie obcy, mogą odbudować relacje i zacząć wszystko od nowa?
Ewa jest żoną i matką, całkowicie poświęconą rodzinie. Jednak jako dojrzała kobieta uświadamia sobie, że przestała realizować własne marzenia i czerpać radość z życia. Jej frustrację pogłębiają rodzinne troski: miłość w małżeństwie dawno wygasła, a nastoletnia córka ukrywa przed rodzicami swoje problemy i odrzuca wszelką pomoc.
Gdy Ewa dowiaduje się o chorobie córki, postanawia zawalczyć o ich wspólne szczęście. Dzięki zdrowej diecie i treningom chce przywrócić równowagę w życiu Klaudii i ponownie się do niej zbliżyć. To będzie ich wspólna walka. W tym samym czasie Ewa poznaje mężczyznę, który może być szansą na jej własne szczęście.
Agnieszka Olejnik po raz kolejny z ogromną wnikliwością opisuje ludzkie dramaty, które są w istocie uniwersalnymi problemami. „Szczęście na wagę” to powieść przełamująca stereotypy i pokazująca, jak ważna jest równowaga między poświęceniem dla innych a troską o samorealizację.

Linki:

Dostęp do plików pdf i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zaloguj się w 3 sekundy przez Facebooka TUTAJ lub zarejestruj się klasycznie przez mail TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

Zobacz inne darmowe ebooki pdf:

  • Agnieszka Biegaj - Marzenie ZuzannyAgnieszka Biegaj - Marzenie Zuzanny Zuza przeżywa miłość z wzajemnością. Ma wspaniałych przyjaciół i cudowną rodzinę. Świetną pracę i własne mieszkanie. Spełnienie wszystkich marzeń. Oprócz jednego.
  • Agnieszka Olejnik - ZabłądziłamAgnieszka Olejnik - Zabłądziłam Format: PDF NOWY G£OS W PROZIE POLSKIEJ To współczesna powieść obyczajowa, przy której wzruszą się córki, matki i babcie. Wciągająca jak filmowa historia,
  • Smith Jennifer E. - Tak wygląda szczęścieSmith Jennifer E. - Tak wygląda szczęście Format: PDF Czy odpowiada się na maile, które przysyła los? Czerwiec to według siedemnastoletniej Ellie O”Neill najgorszy miesiąc w roku. W tym
  • Barbara Faron - Szczęście smakuje truskawkamiBarbara Faron - Szczęście smakuje truskawkami Autor: Barbara Faron Wydawnictwo: Replika Rok wydania: 2010 Język: polski Format: pdf Jakość: dobra Opis: Agnieszka choruje na depresję i pomimo
  • Agnieszka Bednarska - Emigracja uczuć #2 - Wszystko przed nami [Ebook PL]Agnieszka Bednarska - Emigracja uczuć #2 - Wszystko przed nami Ebook PL Format: PDF Rozmiar: 6MB Wersja Językowa: Polska Jakość: Dobra Kompresja: RAR Hasło: Brak Cykl: Emigracja uczuć #2 Autor: