» » » Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik
Rejestracja
Popularne ebooki
  Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
  Torrent
  catshare
  allegro
  Freedisc.pl
  Chomikuj.pl
  0

  Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik ebook

  Dodał: chomikuj Kategoria: Książki » PolskieData: 29-05-2016, 10:18
  Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik

  Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik

  Opis:

  Czy ludzie, którzy stali się dla siebie obcy, mogą odbudować relacje i zacząć wszystko od nowa?
  Ewa jest żoną i matką, całkowicie poświęconą rodzinie. Jednak jako dojrzała kobieta uświadamia sobie, że przestała realizować własne marzenia i czerpać radość z życia. Jej frustrację pogłębiają rodzinne troski: miłość w małżeństwie dawno wygasła, a nastoletnia córka ukrywa przed rodzicami swoje problemy i odrzuca wszelką pomoc.
  Gdy Ewa dowiaduje się o chorobie córki, postanawia zawalczyć o ich wspólne szczęście. Dzięki zdrowej diecie i treningom chce przywrócić równowagę w życiu Klaudii i ponownie się do niej zbliżyć. To będzie ich wspólna walka. W tym samym czasie Ewa poznaje mężczyznę, który może być szansą na jej własne szczęście.
  Agnieszka Olejnik po raz kolejny z ogromną wnikliwością opisuje ludzkie dramaty, które są w istocie uniwersalnymi problemami. „Szczęście na wagę” to powieść przełamująca stereotypy i pokazująca, jak ważna jest równowaga między poświęceniem dla innych a troską o samorealizację.

  Linki:

  Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
  Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

  Szczęście na wagę - Agnieszka Olejnik pdf: - podobne tytuły

  • Agnieszka Biegaj - Marzenie ZuzannyAgnieszka Biegaj - Marzenie Zuzanny Zuza przeżywa miłość z wzajemnością. Ma wspaniałych przyjaciół i cudowną rodzinę. Świetną pracę i własne mieszkanie. Spełnienie wszystkich marzeń. Oprócz jednego.
  • Agnieszka Olejnik - ZabłądziłamAgnieszka Olejnik - Zabłądziłam Format: PDF NOWY G£OS W PROZIE POLSKIEJ To współczesna powieść obyczajowa, przy której wzruszą się córki, matki i babcie. Wciągająca jak filmowa historia,
  • Agnieszka Olejnik - Dziewczyna z porcelanyAgnieszka Olejnik - Dziewczyna z porcelany Światem Michała rządzą pieniądze i piękne kobiety. Rozchwytywany fotograf, przebojowy student informatyki i model. Jeden telefon sprawia, że Michał musi
  • Barbara Faron - Szczęście smakuje truskawkamiBarbara Faron - Szczęście smakuje truskawkami Autor: Barbara Faron Wydawnictwo: Replika Rok wydania: 2010 Język: polski Format: pdf Jakość: dobra Opis: Agnieszka choruje na depresję i pomimo
  • Agnieszka Bednarska - Emigracja uczuć #2 - Wszystko przed nami [Ebook PL]Agnieszka Bednarska - Emigracja uczuć #2 - Wszystko przed nami Ebook PL Format: PDF Rozmiar: 6MB Wersja Językowa: Polska Jakość: Dobra Kompresja: RAR Hasło: Brak Cykl: Emigracja uczuć #2 Autor: