» » » Lauren Brooke - Z każdym nowym dniem
Rejestracja
Popularne ebooki
Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
Torrent
catshare
allegro
Freedisc.pl
Chomikuj.pl
0

Lauren Brooke - Z każdym nowym dniem ebook

Dodał: chomikuj Kategoria: Książki » PolskieData: 26-01-2018, 12:21

Znany na całym świecie cykl Heartland opowiada o schronisku dla koni wtulonym między wzgórza Wirginii, które jest przytuliskiem nie tylko dla zwierząt. Leczy się tu blizny przeszłości, jakie noszą źle traktowane konie. Także ludzie przebywający w Heartlandzie znajdują tu ukojenie i siłę do pokonywania życiowych przeciwności.

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
tłumaczenie:
Donata Olejnik
tytuł oryginału:
Heartland. Every New Day
data wydania:
ISBN:
978-83-245-8822-0
liczba stron:
146
słowa kluczowe:
konie
kategoria:
Literatura dziecięca
język:
polski
Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

Lauren Brooke - Z każdym nowym dniem pdf: - podobne tytuły

  • Alberto Sordi - Konie czyli Jak rozpoznawać najpopularniejsze rasy koniPochodzenie, rasy i ich historia, charakterystyki hodowli, opisy umaszczenia, budowy i użytkowości. 179 barwnych fotografii.
  • Christiane Gohl - Jazda konnaKsiążka dla wszystkich tych, którzy lubią konie i chcą się więcej o nich dowiedzieć. Jest tu mowa o zachowaniu koni, o ich charakterze, upodobaniach i antypatiach, o sposobach pielęgnacji koni.
  • Christiane Gohl - Konie i kuceW treści: źrebak przychodzi na świat, konie i ich przodkowie, ludzie i konie, sport i zabawa z koniem, zawody, wakacje w siodle, rodeo, kiedy konie się starzeją, jak wybrać konia dla siebie.
  • Jessica Bunjes - Rasy koni. Wzorzec, historia, przeznaczenie[Wydanie pierwsze] Skąd pochodzą konie criollo? Czym się wyróżnia koń brabancki? W jakich dyscyplinach najlepiej sprawdzają się kuce dales i dlaczego szwedzki koń gorącokrwisty odnosi tyle sukcesów
  • Lauren Brooke Heartland 1-5Lauren Brooke seria Hearland 01 Powroty 02 Po burzy 03 Własna Droga 04 Trudne Decyzje 05 Co ma być, to będzie PDF / 3,58 MB Heartland to nazwa farmy położonej na wzgórzach Wirginii stanowiącej