Kurs Git - System kontroli wersji - Strefa Kursów

  • Dodał: administrator
  • Data: 20:03 03-11-2018
  • Kategoria: Komputerowe
Kurs Git - System kontroli wersji - Strefa Kursów

Kurs Git - System kontroli wersji - Strefa Kursów
Chcesz zdobyć wiedzę, bez której ciężko będzie Ci myśleć o poważnym programowaniu?
Lepsza praca przeszła Ci koło nosa? A może coś niedobrego stało się z twoim bieżącym projektem? Być może trzeba było wcześniej zacząć korzystać z podstawowego narzędzia każdego ambitnego programisty - czyli Systemu Kontroli Wersji.
Git to najpopularniejszy z takich systemów. Jeśli opanujesz Gita to tak jakbyś zdobył klucze do lepszego
programistycznego świata. Do świata, w którym każdy projekt tworzysz bez niepotrzebnego stresu i obaw. Do świata, w którym pracodawcy czekają na Ciebie z otwartymi rękami.
Teoretycznie można pracować i bez Gita. Z tym, że zazwyczaj jest to praca do momentu, w którym Twój projekt zamienia się w niekontrolowalny bałagan a Twój zleceniodawca zaczyna tracić cierpliwość. Powiedzmy wprost: jeśli tylko tworzysz albo zamierzasz tworzyć coś więcej niż kilka linii przypadkowego kodu to znajomość Git jest Ci po prostu niezbędna.
Oprócz kluczowych technik pracy w kursie znajdziesz także mniej znane narzędzia Git, które mogą w przyszłości uratować wiele cennych godzin z Twojego czasu spędzonego nad projektem. Git nieraz pozwoli ci wybrnąć z pozornie beznadziejnej sytuacji.
Poziom : Podstawowy
Czas trwania : 4 godziny
ISBN : 978-83-64958-57-1
Wersja Językowa : PL
Format : MP4, PDF
Waga : 395 MB
Wydawnictwo : Strefa Kursów

Aby pobierać pliki zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.

Podobne ebooki do Kurs Git - System kontroli wersji - Strefa Kursów

Kurs Photoshop - Rzeczpospolita 16-17.01.2012

Kurs Photoshop - RzeczpospolitaAPLIKACJA | RARRobisz zdjęcia całymi seriami? Z kursem Photoshopa \"Rzeczpospolitej\" w pełni nad nimi zapanujesz. W mig nauczysz się sztuki fotomontażu, efektów specjalnych i grupowej obróbki zdjęć.

SITA Kurs Języka Francuskiego - Zakres Podstawowy i Średnio zaawansowany

SITA Kurs Języka Francuskiego - Zakres Podstawowy i ¦rednio zaawansowanyRozmiar: 655mb Format: Nagrania MP3 + Książki PDFDane naprawcze: 10%Zawartość:- SITA Francuski Podstawowy 1- SITA Francuski Podstawowy 2Download:

Kurs CorelDRAW X4 - Szybki start - Tutoria

Kurs CorelDRAW X4 - Szybki startTutoriaO KURSIECorelDRAW X4 to najnowsza odsłona niezwykle popularnego pakietu do obróbki grafiki wektorowej. Produkt ten często spotykamy w firmach poligraficznych, gdzie wykorzystywany jest do tworzenia ulotek, brosz...

Kurs OpenOffice.org 3 - Szybki start - Tutoria

Kurs OpenOffice.org 3 - Szybki startTutoriaO KURSIEOpenOffice.org to wydajny, darmowy pakiet programów biurowych, który doskonale sprawdza się zarówno w pracy jak i w domu. Można go używać do tworzenia przeróżnych dokumentów tekstowych, arkuszy kalku...

Blondynka na Językach - Angielski USA [Kurs, PDF+MP3, PL]

Blondynka na Językach - Angielski USA Kurs, PDF+MP3, PLRozmiar: 306mbAutor: Beata PawlikowskaWydawca: G + J Gruner and JarFormat: PDF+MP3, 128 Kbps, 44100 Hz,Wersja językowa: Polska/ENGOpis:To nie jest podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs...

Supermemo Pons - Szybki kurs słownictwa francuskiego

Supermemo Pons - Szybki kurs słownictwa francuskiegoSzybki kurs francuskiego słownictwa z SuperMemoZestaw do samodzielnej nauki składa się z książki oraz płyty CD z programem komputerowym SuperMemo, wspomagającym naukę słownictwa francuskiego. Zaletą...

Logowanie
Rejestracja