Kurs Ableton Live - Strefa Kursów

  • Dodał: administrator
  • Data: 20:04 03-11-2018
  • Kategoria: Komputerowe
Kurs Ableton Live - Strefa Kursów

Kurs Ableton Live - Strefa Kursów
Jeśli chcesz od podstaw poznać program Ableton Live to ten kurs będzie doskonałym wyborem. Nawet jeśli opanowałeś już podstawy to kurs wciąż może być bardzo pomocny jako okazja do podsumowania i rozwinięcia posiadanej wiedzy.
Opanujesz kompletny proces tworzenia utworów w tym doskonałym programie. Poznasz techniki i rozwiązania, które możesz bez problemu zastosować do swoich nagrań. Zdobędziesz obszerną wiedzę, która pozwoli ci na swobodną pracę w Ableton Live.
Kurs zawiera aż 7 godzin filmów instruktażowych, które w prosty sposób objaśnią ci tajniki pracy w programie Ableton.
Bardzo szybko opanujesz podstawowe zagadnienia takie jak ustawienia programu, tworzenie nowego projektu czy główne elementy interfejsu. Następnie zajmiemy się omówieniem kluczowych elementów i funkcji programu: widok sesji, widok aranżacyjny, okno kompozycji, okno efektów itp. Potem opanujesz korzystanie z instrumentów i dowiesz się jak używać efektów.
W kolejnym etapie szkolenia przejdziemy do wykonania praktycznego projektu. Dowiesz się m.in. jak zaprogramować perkusję, jak stworzyć pętlę basową i główną melodię. Potem stworzymy mix i opowiemy o aranżu i masteringu. To doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności, które bez problemu wykorzystasz w tworzonych przez siebie utworach.
Poziom : Podstawowy
Czas trwania : 7 Godzin
ISBN : 978-83-63215-04-0
Waga : 552 MB
Wersja Językowa : PL
Wydawnictwo : Strefa Kursów

Aby pobierać pliki zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.

Podobne ebooki do Kurs Ableton Live - Strefa Kursów

NBA Live 2004 - poradnik do gry - Mielnik Krzysztof Bakterria

Poradnik do kolejnej odsłony popularnej symulacji sportowej NBA Live 2004. Dokładnie opisuje wszystkie dostępne w grze opcje i ustawienia oraz daje ogólne wskazówki graczom, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z tym magicznym sportem. Skrócona wers...

Archaeology on Medieval Knights’ Manor Houses in Poland - Marciniak-Kajzer Anna

The relicts of medieval knights’ manor houses in Poland today are so called “grodziska stożkowate” (motte) - the anonymous hills having in themselves remnants of wooden buildings, exceptionally made of stone or brick and numerous tiny artifacts being...

Logowanie
Rejestracja