Kurs Excel 2013 od podstaw - Strefa Kursów

  • Dodał: administrator
  • Data: 20:04 03-11-2018
  • Kategoria: Komputerowe
Kurs Excel 2013 od podstaw - Strefa Kursów

Kurs Excel 2013 od podstaw - Strefa Kursów
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zupełnie od zera poznać wszystkie kluczowe narzędzia Excela. Nawet jeśli znasz już podstawy programu to ten kurs wciąż jest dobrym wyborem: to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej wiedzy oraz do poznania nowych narzędzi i technik, które sprawią, że będziesz pracować sprawniej.
Z tym kursem poznasz Excela dosłownie w jeden wieczór. Zdobędziesz wiedzę, która jest niezbędna każdemu użytkownikowi programu. To czego się nauczysz możesz wykorzystać w praktyce niezależnie od tego czym się na co dzień zajmujesz. Co ważne, zdobytą wiedzę możesz potem rozwijać w dowolnym kierunku.
Kurs zawiera 37 filmów instruktażowych, które wyjaśnią ci wszystkie kluczowe narzędzia programu. Rozpoczniemy od podstawowych zagadnień: pokażemy główne elementy interfejsu i omówimy tworzenie oraz zapisywanie dokumentów. Następnie zajmiemy się różnymi technikami wprowadzania danych. W kolejnych rozdziałach opanujesz to, co w Excelu najważniejsze, czyli użycie funkcji oraz tworzenie formuł. Potem przejdziemy do omówienia różnych technik formatowania.
Następny ważny temat to modyfikowanie struktury arkusza. Opanujesz techniki wstawiania, ukrywania, przenoszenia i usuwania wierszy oraz kolumn. Pokażemy ci także jak wstawiać do arkusza grafikę, jak tworzyć wykresy, jak rejestrować makra, jak przygotować dokument do wydruku i wiele więcej. Wszystkie materiały, z których korzystamy dołączyliśmy do kursu. Dzięki temu każdą czynność pokazaną na ekranie możesz bez problemu powtórzyć.
Poziom : Podstawowy
Czas trwania : 3.5 Godziny
ISBN : 978-83-64196-22-5
Waga : 292 MB
Wersja Językowa : PL
Wydawnictwo : Strefa Kursów

Aby pobierać pliki zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.

Podobne ebooki do Kurs Excel 2013 od podstaw - Strefa Kursów

Kurs Photoshop - Rzeczpospolita 16-17.01.2012

Kurs Photoshop - RzeczpospolitaAPLIKACJA | RARRobisz zdjęcia całymi seriami? Z kursem Photoshopa \"Rzeczpospolitej\" w pełni nad nimi zapanujesz. W mig nauczysz się sztuki fotomontażu, efektów specjalnych i grupowej obróbki zdjęć.

SITA Kurs Języka Francuskiego - Zakres Podstawowy i Średnio zaawansowany

SITA Kurs Języka Francuskiego - Zakres Podstawowy i ¦rednio zaawansowanyRozmiar: 655mb Format: Nagrania MP3 + Książki PDFDane naprawcze: 10%Zawartość:- SITA Francuski Podstawowy 1- SITA Francuski Podstawowy 2Download:

Kurs CorelDRAW X4 - Szybki start - Tutoria

Kurs CorelDRAW X4 - Szybki startTutoriaO KURSIECorelDRAW X4 to najnowsza odsłona niezwykle popularnego pakietu do obróbki grafiki wektorowej. Produkt ten często spotykamy w firmach poligraficznych, gdzie wykorzystywany jest do tworzenia ulotek, brosz...

Kurs OpenOffice.org 3 - Szybki start - Tutoria

Kurs OpenOffice.org 3 - Szybki startTutoriaO KURSIEOpenOffice.org to wydajny, darmowy pakiet programów biurowych, który doskonale sprawdza się zarówno w pracy jak i w domu. Można go używać do tworzenia przeróżnych dokumentów tekstowych, arkuszy kalku...

Blondynka na Językach - Angielski USA [Kurs, PDF+MP3, PL]

Blondynka na Językach - Angielski USA Kurs, PDF+MP3, PLRozmiar: 306mbAutor: Beata PawlikowskaWydawca: G + J Gruner and JarFormat: PDF+MP3, 128 Kbps, 44100 Hz,Wersja językowa: Polska/ENGOpis:To nie jest podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs...

Supermemo Pons - Szybki kurs słownictwa francuskiego

Supermemo Pons - Szybki kurs słownictwa francuskiegoSzybki kurs francuskiego słownictwa z SuperMemoZestaw do samodzielnej nauki składa się z książki oraz płyty CD z programem komputerowym SuperMemo, wspomagającym naukę słownictwa francuskiego. Zaletą...

Logowanie
Rejestracja