Marina Diaczenko - Vita nostra

  • Dodał: administrator
  • Data: 21:22 03-11-2018
  • Kategoria: Polskie
Marina Diaczenko - Vita nostra

Ocena: 10 | Odsłon: 141 | Pobrań: 28

Czy telekinezy można nauczyć się jak matematyki, a telepatii jak biologii? Czy przewidywanie przyszłości jest możliwe? Czy latania można nauczyć się na lekcjach wuefu?
Tak! Istnieją szkoły, które tego uczą. Ale społeczeństwo o nich nie wie. Dostać się do takiej szkoły mogą tylko osoby o specyficznych predyspozycjach. Mylisz się jednak sądząc, że nauka magii to łatwizna, klepanie formułek i machanie różdżką. A po wykładzie możesz spokojnie iść na piwo lub randkę.
Saszka jest inteligentną i zorganizowaną nastolatką. Napotkany w kurorcie dziwny mężczyzna odmienia jej życie, doprowadza do niezwykłych zdarzeń i ostatecznie do przyjęcia dziewczyny do Instytutu Technologii Specjalnych prowincjonalnej szkoły gdzieś w Rosji, szkoły, której nie ma w wykazach akademii.
Żaden z nowo przyjętych uczniów nie wie, czemu służy program nauczania. Wykładowcy są bardzo surowi, przedmioty lekko mówiąc dziwaczne, a dyscyplina jak w obozach pracy. No i ci studenci starszych roczników, sprawiający wrażenie niespełna rozumu paralityków.
Uwierz nam nauka magii to nie przelewki, a Hogwart przy Instytucie Technologii Specjalnych jest jak żłobek przy poprawczaku.
Wydawnictwo:Solaris tłumaczenie:Piotr Ogorzałek tytuł oryginału: Vita nostra data wydania:24 czerwca 2008 ISBN:9788389951830 liczba stron:496 kategoria: fantastyka, fantasy, science fiction język:polski

Aby pobierać pliki zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.

Inni odwiedzający czytali również ebooka Uniwersum Metro 2033 Tom 1 - Metro 2033 - Glukhovsky Dmitry oraz Dziedzic - 2 - Powrót . Książkę Marina Diaczenko poleca 77% naszych użytkowników.

Podobne ebooki do Marina Diaczenko - Vita nostra

Uciążliwi - Popek Dominik

Cosa Nostra – sycylijska ośmiornica – kładzie swoje macki na skorumpowanym futbolu. W świecie, gdzie piłkarskie ideały wyparła walizka pełna splamionych krwią banknotów, nic nie jest dziełem przypadku. W Palermo robi się coraz goręcej. I to nie za sp...