» » » Lauren Brooke - Z każdym nowym dniem
Rejestracja
Popularne ebooki
  Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
  Torrent
  catshare
  allegro
  Freedisc.pl
  Chomikuj.pl
  0

  Lauren Brooke - Z każdym nowym dniem ebook

  Dodał: chomikuj Kategoria: Książki » PolskieData: 26-01-2018, 12:21

  Znany na całym świecie cykl Heartland opowiada o schronisku dla koni wtulonym między wzgórza Wirginii, które jest przytuliskiem nie tylko dla zwierząt. Leczy się tu blizny przeszłości, jakie noszą źle traktowane konie. Także ludzie przebywający w Heartlandzie znajdują tu ukojenie i siłę do pokonywania życiowych przeciwności.

  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Dolnośląskie
  tłumaczenie:
  Donata Olejnik
  tytuł oryginału:
  Heartland. Every New Day
  data wydania:
  ISBN:
  978-83-245-8822-0
  liczba stron:
  146
  słowa kluczowe:
  konie
  kategoria:
  Literatura dziecięca
  język:
  polski
  Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
  Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

  Lauren Brooke - Z każdym nowym dniem pdf: - podobne tytuły

  • Alberto Sordi - Konie czyli Jak rozpoznawać najpopularniejsze rasy koniPochodzenie, rasy i ich historia, charakterystyki hodowli, opisy umaszczenia, budowy i użytkowości. 179 barwnych fotografii.
  • Christiane Gohl - Jazda konnaKsiążka dla wszystkich tych, którzy lubią konie i chcą się więcej o nich dowiedzieć. Jest tu mowa o zachowaniu koni, o ich charakterze, upodobaniach i antypatiach, o sposobach pielęgnacji koni.
  • Christiane Gohl - Konie i kuceW treści: źrebak przychodzi na świat, konie i ich przodkowie, ludzie i konie, sport i zabawa z koniem, zawody, wakacje w siodle, rodeo, kiedy konie się starzeją, jak wybrać konia dla siebie.
  • Jessica Bunjes - Rasy koni. Wzorzec, historia, przeznaczenie[Wydanie pierwsze] Skąd pochodzą konie criollo? Czym się wyróżnia koń brabancki? W jakich dyscyplinach najlepiej sprawdzają się kuce dales i dlaczego szwedzki koń gorącokrwisty odnosi tyle sukcesów
  • Lauren Brooke Heartland 1-5Lauren Brooke seria Hearland 01 Powroty 02 Po burzy 03 Własna Droga 04 Trudne Decyzje 05 Co ma być, to będzie PDF / 3,58 MB Heartland to nazwa farmy położonej na wzgórzach Wirginii stanowiącej