» » » Anne Hulbert - Patchworki
Rejestracja
Popularne ebooki
  Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
  Torrent
  catshare
  allegro
  Freedisc.pl
  Chomikuj.pl
  0

  Anne Hulbert - Patchworki ebook

  Dodał: chomikuj Kategoria: Książki » PolskieData: 22-10-2017, 15:19

  Dla zainteresowanych sztuką patchworku książka ta będzie zarówno wyczerpującym źródłem inspiracji, jak i wyczerpującym przewodnikiem po technikach wyrabiania fantazyjnych patchworków, od czasów wiktoriańskich po współczesne wzory.

  Wydawnictwo:
  RM
  data wydania:
  ISBN:
  9788372434302
  liczba stron:
  144
  kategoria:
  poradniki
  język:
  polski
  Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
  Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

  Anne Hulbert - Patchworki pdf: - podobne tytuły

  • praca zbiorowa - TAI CHIPoradnik dla początkujących. Książka jest przewodnikiem dla zainteresowanych sztuką tai chi. Jak każda sztuka, tai chi potrafi wyglądać prosto, gdy wykonywane jest przez osobę z doświadczeniem.
  • Andrew Austin - Tai chiPoradnik dla początkujących.Książka jest przewodnikiem dla zainteresowanych sztuką tai chi. Jak każda sztuka, tai chi potrafi wyglądać prosto, gdy wykonywane jest przez osobę z doświadczeniem.
  • Sharon Chambers - Patchwork krok po krokuTo praktyczny i przystępny poradnik z kolorowymi ilustracjami i schematami prezentujący, jak wykonywać patchworki oraz instrukcjami przedstawiającymi krok po kroku zasadnicze techniki ich wykonania.
  • Edward Nowak - Budżetowanie kosztów przedsiębiorstwaKsiążka jest wyczerpującym opracowaniem dotyczącym problematyki budżetowania kosztów jako jednej z podstawowych kategorii ekonomicznych decydujących o efektywności wykorzystania zasobów
  • Marcin Krawczyk - Ekonomia w przykładachEkonomia w przykładach to szczegółowy program pozwalający w sposób uporządkowany studiować ekonomię. Zawiera: • syllabusy poszerzone prezentacją podstawowych kwestii •wyjaśnienia dotyczące elementów