Niszczący sekret. Mój zawodnik. Tom 2 - Bromberg K.

  • Dodał: administrator
  • Data: 09:57 08-12-2018
  • Kategoria: Romans
Niszczący sekret. Mój zawodnik. Tom 2 - Bromberg K.

Ocena: 7 | Odsłon: 594 | Pobrań: 119

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton - zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla terapeuty granicę, sięgnęła po zakazany owoc i... zakochała się w swoim pacjencie bez pamięci. Easton otrzymał od niej więcej miłości i czułości, niż kiedykolwiek mógłby zapragnąć. Mimo wszystko to ciągle zakazana, sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety, chłopak nie wie o nieczystej grze, jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność, przywiązanie i ogromną klasę, postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i... przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy, łącznie ze Scout, którą uważał za swoją ukochaną i najlepszą rehabilitantkę. Nagle jego świat się zawalił, a kariera stała się wielką niewiadomą. Własny klub go zniszczył, a kobieta rozczarowała. Jakby tego było mało, niebawem okazuje się, że problemy Wyldera wcale się na tym nie kończą. Chłopak będzie musiał zmierzyć się z pewnym mrocznym rodzinnym sekretem. Czy zraniony bohater zdoła się podnieść i po raz kolejny zawalczyć o zwycięstwo? Tego dowiesz się, kiedy przeczytasz tę ekscytującą i emocjonalną historię! Przekonasz się, jak wielką siłę może mieć bezwarunkowa miłość, jak wielki wpływ na ludzkie losy mają ponure tajemnice z przeszłości. W tej opowieści znajdziesz śmiech, łzy, słodycz, gorycz, namiętność, poświęcenie i ogromne uczucia. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony! To drugi tom serii "Mój zawodnik". Miłość, która nie stawia warunków... Walcz o nią!

Tytuł: Niszczący sekret. Mój zawodnik. Tom 2
Rok wydania:2018
Rozmiar 0,1 MB
Język wydania: polski
Tłumacz: Machnik Marcin
Autor:Bromberg K.
Wydawnictwo:Editio
Data premiery: 2018-12-07
Liczba stron: 288
Format: PDF UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Język oryginału: angielski
Drukowanie: bez ograniczeń
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Indeks: 31060097
Seria: Mój zawodnik
Kopiowanie: bez ograniczeń
Aby pobierać pliki zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.

Inni odwiedzający czytali także ebooka Wyjdź za mnie - Hayward Jennifer oraz Niechciana namiętność - Maynard Janice . Ebooka Niszczący sekret. Mój zawodnik. Tom 2 poleca 76% naszych odwiedzających.

Podobne ebooki do Niszczący sekret. Mój zawodnik. Tom 2 - Bromberg K.

Wędkarski Świat 11/2011

Wędkarski ¦wiat 11/2011Format: PDFRozmiar: 104MBIlość stron: 92 Jakość: Bardzo Dobra

Auto Świat 06/2012

Auto ¦wiat 06/2012Format: PDFRozmiar: 54MBIlość stron: 52 Jakość: HQDownload:

Michael A - Zakazana archeologia [pdf / PL]

Format: PDFRozmiar: 1.4 MBJakość: Bardzo DobraZdumiewająco kompletny przegląd wszelkich znalezisk dotyczących początków ludzkiego gatunku, włącznie z tymi, które zlekceważono, ponieważ nie pasują do dominującego paradygmatu. Autorzy twierdzą, że hist...

Auto Świat 17/18/2012

Auto ¦wiat 17/18/2012Format: PDFRozmiar: 103MBIlość stron: 101Jakość: HQDownload:

Auto Świat 27/2012

Auto ¦wiat 27/2012Format: PDFRozmiar: 54MBIlość stron: 52Jakość: HQDownload:

Świat Radio 11/2012

¦wiat Radio 11/2012Format: PDFRozmiar: 104mbJakość: HQDownload: